Tükk Sõrme Treener Silikoon Sõrme Kanderaam Hand Teostamist Haarde Tugevus Vastupanu Ansamblid Koolitus Sõrme Jõud Grip armas

Uus

€3.77

3tk Sõrme Treener Silikoon Sõrme Kanderaam Hand Teostamist Haarde Tugevus Vastupanu Ansamblid Koolitus Sõrme Jõud Grip Seade

Bullet Punkte: 1、Sõrme Kanderaam Erineval Tasemel Takistus: Need Sõrme Kanderaamiga 3 Taset Vastupanu (3kg/6.6 lb 4 kg/8.8 lb 5kg/11lb),Kasutada Eri Tasanditel, mis Põhineb Kehtinud Nõue.

2、Sõrme Kanderaam Turvaline Ja Vastupidav:Sõrmede Venitus On Tehtud Silikoonkummist,Mitte-Mürgine Kahjutu Räni.Meie Käsi Kanderaam On Pestav Ja Kauem.

3、Sõrme Kanderaam Seda Kasutada Kõikjal, Igal Ajal:Need Sõrme Exercisers Suurus On 7.5x3.5x1.3cm/2.9x1.4x0.5inches,Väike Ja Moodsa Välimusega,Sa Võid Seda Kasutada, Kui Kõndides,Vaadates Tv,Kontoris Või Koolis,Või mis Tahes Koht, Millal Soovite Kasutada.

4、Sõrme Kanderaam Kolm Taset Rohkem Vaja – Level1-Hall, Level2-Sinine, Level3-Must.Võimaldab Järk-Järgult Suurendada Raskusi Oma Koolituse Kui Oma Tugevust.

Sõrme Kanderaam Erineval Tasemel Takistus: Need Sõrme Kanderaamiga 3 Taset Vastupanu (3kg/6.6 lb 4 kg/8.8 lb 5kg/11lb),Kasutada Eri Tasanditel, mis Põhineb Kehtinud Nõue.

Sõrme Kanderaam Turvaline Ja Vastupidav:Sõrmede Venitus On Tehtud Silikoonkummist,Mitte-Mürgine Kahjutu Räni.Meie Käsi Kanderaam On Pestav Ja Kauem.

Sõrme Kanderaam Seda Kasutada Kõikjal, Igal Ajal:Need Sõrme Exercisers Suurus On 7.5x3.5x1.3cm/2.9x1.4x0.5inches,Väike Ja Moodsa Välimusega,Sa Võid Seda Kasutada, Kui Kõndides,Vaadates Tv,Kontoris Või Koolis,Või mis Tahes Koht, Millal Soovite Kasutada.

Sõrme Kanderaam Kolm Taset Rohkem Vaja – Level1-Hall, Level2-Sinine, Level3-Must.Võimaldab Järk-Järgult Suurendada Raskusi Oma Koolituse Kui Oma Tugevust.

Kirjeldus:

3 erinevat vastupanu tasemed paika, et kohtuda erinevate vaja

Valmistatud silikoon kummist, pehme ja mugav, ei ole lihtne murda

Tugevdada sõrme lihased, luues vastupanu laienemist

Paindlik, nii parema ja vasaku käe kasutamine saadaval

Lihtne kasutada, lihtsalt sõrmi kaheks eraldi kaart

Ametikoht:

---mille eesmärk on kasutada ja tugevdada sõrme, tasandada üksikute sõrmed

---Parandada oma sõrme tugevus ja liikuvus: finger exercisers on lihtne tugevdada tagasi käe ja lihased kasutatud küünarvarre kasutada.Nad on kummist ja tugev ja suur hoone käte tugevus ja venitades tihe käte lihaseid.Nii et kui sa oled rock ronija, guitarists, trummar, maadleja või softball kann, sõrme grip treener on hea vahend.

Värv ja Pinge:

Helehall: vastupidavus kaal: 3 kg / LB 6.6

Sinine: vastupidavus kaal: 4 kg / LB 8.8

Must: vastupidavus kaal: 5kg / 11LB

3 Erinevat Vastupanu Tasemed:

Tase 1 (6.6 LB): Roheline: Sõrme Taastusravi & Algajatele

Tase 2 (8.8 LB): Lake Sinine Lõõgastumiseks & arvuti töötajate

Tase 3 (11LB): Orange: Mõeldud Haaratsid Treening & Sportlased

Komplekti Kuulub:

3tk Silikoon Sõrme Treener

Märksõnad: xr telefoni puhul avatud küljed.

Päritolu CN(Päritolu)
Sinine vastupanu kaal
helehall vastupanu kaal
Tüüp muud
Funktsioon Põhjalik Fitness Treeningu
Mudeli Number Sõrme Treener
Must vastupanu kaal

Kirjutage arvutus!

Tükk Sõrme Treener Silikoon Sõrme Kanderaam Hand Teostamist Haarde Tugevus Vastupanu Ansamblid Koolitus Sõrme Jõud Grip armas

Kirjutage arvutus!

Seotud tooted