Uksed Art Tina Märke vintage displate retro metallist laigud Raua Maali Poster

Uus

€9.11

1. Tina valitseja suurus: 30 X20 CM (12 tolli x 8 tolli),30x40cm(12 cm x 16 cm) materjal: tina, metall, tina, mis on pinnatud

2. Lihtne riputada fotod: kerge metallist tina märgid on eelnevalt puuritud, mida on lihtne kaunistada, lihtne puhastada ja puhastamiseks.Teie ohutus: serv tina märk on hoolikalt kavandatud, et muuta see sile kahjustamata oma käed.

3. Classic retro kaunistamiseks: tina märgid need retro kogud võib pakkuda huvitav ja atraktiivne kaunistused oma maja, amet, baar, restoran, ühiselamu, koobas või garaaži!Toode on veekindel ja vastupidav.Roostes retro jälgi, stiilne Ja huvitav.Pakume ka toote kohandamine teenuseid.

4. Eesmärk: Väga sobiv kaunistus 3garages, tööriista-laudas, inimeste koopad, baarid, olmeruumid.Pind on kaetud läbipaistev kile, et kaitsta seinamaaling.Lihtne paigaldada, sobib sise-või välistingimustes kasutamiseks eelnevalt puuritud augud.

5. Tarneaeg: tarneaeg on tavaliselt kiirem kui Amazon eeldatav tarneaeg.Meie teenus kreedo on, et isiklikult kontrollida iga toote enne saatmist, et tagada toote maha) cz teemant ja klientide rahulolu.

See metallist tina logo on veekindel, külglibisemise-pimestavad, lihtne puhastada ja paigaldada.Dekoratiivne logo on teadlikult retro, märkus liiga roostes, ja disain on stiilne ja uudne.See on hemming ja See ohutum.Sobib kõiki tüüpi home entertainment väljas Kohtade loomine lihtne ja moodne sihtasutus.Meie pood on rohkem stiile ja suurusi valida, tere tulemast valida.

Kui teil on pilt või foto soovid ja tahad teha see dekoratiivne maal, oma kodus, saate ka meiega.

Märksõnad: xr telefoni juhul ambur.

Stiil Retro ja Nostalgiline/Vana Mööbel
Raam No
Materjal muud
Toetusbaasi muud
Originaal Jah
Teemasid muud
Tüüp Lõuend Printings
Brändi Nimi TÕUSIS LENDU
Kaadri režiimis muud
Kuju Horisontaalne Ristkülik
Vorm Korter
Keskmine Veekindel Tint

Kirjutage arvutus!

Uksed Art Tina Märke vintage displate retro metallist laigud Raua Maali Poster

Kirjutage arvutus!

Seotud tooted