Mood Printida Moe Prindi Metallist Tina Märk Shelby Cobra Baar Pubi Kodu Retro Vintage Poster Art Cafe

Uus

€4.69

tagasi

Nr pimestavad, nr pleegib, lihtne puhastamine ja veekindel.Mitte ainult võib see olla paigutatud lauale, kuid see võib olla ka seinale riputada.Seal on väike ümmargune auk igas nurgas see maal, mis on hall, mis on fikseeritud efekt ja võib olla ka fikseeritud-sinine liimi.

Stseen ekraan

See seeriaid on loominguline, lihtne ja moodne.See on peab baarid, kohvi-majad, erinevate kohandatud kohtades või kodu kaunistamiseks.

Küsimustele võite olla mures:

1: kas On olemas soodsam hind?Leidsime, et meie hind ei ole kõige väiksem.Ma ei tea, miks mõned müüjad on väga madalad (nii et ära küsi). 2: Kui sa saad kaubad tarnida?Üldiselt tarneaeg on korraldatud 2 päeva jooksul.Kauba otsas, anname täieliku tootmise 5 päeva jooksul ja seejärel tarnib kauba (tavaliselt me pakkima alates 9:00 kuni 14:00 Hiina aega); 3. Umbes laevandus, see on ka peavalu meie jaoks.Sest me ei ole logistika firma, oleme valinud suhteliselt turvaline, stabiilne ja taskukohane shipping režiim.Tänapäeval logistika erinevates riikides on aina paremaks ja paremaks, nii et ma usun, et ei ole vaja muretseda laevanduse tulevikku.Transpordi jälgimine teabega on saadaval enamikus riikides.Tellimuste et ei ole veetud rohkem kui 60 päeva, võtke mind, ja ma ei saa saata neid teile või toetuse neid (Brasiilia, kui nad ei ole veetud 90 päeva jooksul, palun võtke minuga ühendust).Minuga saab ühendust igal ajal. 4. Mida ma peaksin tegema, kui minu kaup on kahjustatud transportimise ajal?Võtke minuga ühendust ja anna mulle foto kahjustatud esemed.Võin saata teile uue või toetuse oma raha. 5. Vaidlus, Kui sa ei ole rahul toote, anna mulle vaidlus, siis palun vali õige põhjus.Muidu, Baltic-cheese.ee võib nõus oma vaidluse ja ei saa selle tagasi.See on põhjus, miks mõned ostjad ei saa raha ja kurdavad müüjate ja Baltic-cheese.ee (sinu kasuks, siis palun võtke minuga ühendust, kui teil on küsimusi). 219: Suhtlemine on väga oluline.Paljud ostjad ei pruugi me initsiatiivi teiega, sest me arvame, et kõik on normaalne ja me ei saa tülitada.Aga kui sul on mingeid küsimusi, et aru saada, palun võtke minuga ühendust.Me tervitame teie side

Märksõnad: yzf tera.

Päritolu CN(Päritolu)

Kirjutage arvutus!

Mood Printida Moe Prindi Metallist Tina Märk Shelby Cobra Baar Pubi Kodu Retro Vintage Poster Art Cafe

Kirjutage arvutus!

Seotud tooted